Krótko i na temat…

Krótki wpis, bo żar się leje z nieba i czasu mało 🙂

Nadal nie mogę ochłonąć po Jogos Europeus i ciąglę marzę o jakimś wyjeździe daleko hen, aby trenować. I to się może niedługo spełni! Najpierw jednak, krótka relacja ze WMI.

Udało mi się i w końcu mam długie wakacje bez stresów. Po wczorajszym (zaskakującym!) wpisie z KRR (Kryptografii) mogłem zdać indeks do dziekanatu i pożegnać się z wydziałem na prawie trzy miesiące. Dziś jeszcze tylko oddałem książki i nie będe oglądał kampusu Morasko przynajmniej do Sierpnia – kiedy to muszę załatwić sobie praktyki. Oprócz tego jednego wypadu mam wakacje. I to jakie!

Pojutrze uciekam do Gdyni na Batizado e Troca de Cordas w tym roku prowadzone przez Mestrando Duende, więc spodziewamy się solidnych warsztatów i dużo energii. Równocześnie odbędą się II Jogos Poloneses, w których trzeba się pokazać z jak najlepszej strony! 😉 Jakie fajne rozpoczęcie wakacji, ale to nie koniec. Od razu po warsztatach zaczyna się obóz pod Gdynia (w miejscowości Mosty), więc czekają mnie kolejne dni treningów – niestety chyba frekwencja nie dopisze. Choć może to wpłynie na to bardziej “indywidualne treningi”. Najprawdopodniej obóz poprowadzi Instrutor Zinho, więc też czeka nas solidna porcja wycisku. No i mamy połowę Lipca. Początek wakacji, a ja już pewnie sił nie będę miał, a tu trzeba będzie się trzeba znów spakować i uciec na Czechy. Gdzie też będizemy trenować! Tym razem na obozie u Graduado Big Baby. Tam treninigi ma prowaodzić Professor Pasoca!!!

Więc jeśli nie zginę “z ręki” Duende, to “dobije mnie” Zinho, a na koniec jeszcze “poprawi” Pasoca. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to zostanie jeszcze trochę pieniędzy – może na jakiś Wrześniowy wypad na jakieś warsztaty do Beneluxu, albo Niemiec, co by bardzo ładnie zakończyło Sezon 2008/2009 🙂
Idę sprawdzić czy mam wszystko przygotowane do wyjazdu w końcu pociąg jest o siódmej rano,  a w taką pogodę to się człowiekowi niechce nawet zwlec z łóżka 🙂

Postaram się po obozie w Gdyni napisać krótką relację i dać parę zdjęć.
Ate!


Posted

in

,

by

Comments

Leave a Reply