Wakacyjny album.

Już po egzaminie, czekam na wyniki. W między czasie trochę zdjęć z wakacji. Opis zbędny 😉

Mężyk 2008
Ptaki Zachód słońca I Zachód słońca II

Poznań VIII 2008
Drukarze

Poznań Nocą IX 2008

To taka mała próbka mojego nowego aparatu. Szczerze bardzo mi odpowiada. Ładne kolory, dobry tryb manualny, więcej mi nie trzeba, może czasami ciut dłuższy/szerszy obiektyw by się przydał, ale już takie nieszczęscie kompaktów. Nic, trzeba żyć.

ABADA Capoeira 2008/2009
No i zaczął się sezon. Na pierwszych treningach zjawiło się naprawdę wiele osób, ciekawe jak się ta frekwencja utrzyma w październiku.
Rozciąganie letnie i ćwiczenia dużo pomogły, nie mam już takich problemów i nie męczę się tak szybko w trakcie treningu. Jednak musze więcej nad plecami oraz skłonami w przód popracować.
Co do gry to, hmmmm, nadal ubogo. Więcej przejść! Więcej różnorodności, mniej podstaw i nieśmiertelnego “Camisa Combo”. Ehhh, trzeba ćwiczyć, ale też potem robić to w roda, bo inaczej d**a blada.

UAM – Kampania Wrześniowa
No i i po egzaminie, spodziewaliśmy się czegoś innego, więc teraz już niczego się nie spodziewamy. W czwartek wyniki. Może się uda zdobyć te 3 punkty (na ok 30), wtedy zaliczę. A tak poza tym to w końcu mam prawdziwe wakacje, tylko pogody brak. Zimno!

Na koniec cytat:
Oczekuje się, że n+1 banalnych zadań zostanie załatwionych w tym samym czasie co n zadań”

– Graya prawo programowania

Coś czuję, że moim zadaniem stopnia n było nauczenie się do egzaminu.

Edit [25 Września 2008]: Egzamin zdany, obijam się… na treningach 🙂


Posted

in

, , , ,

by

Tags: