Porzuczcie wszelką nadzieję…

Wy, którzy tu wchodzicie.

Od dziś taki napis będziemy widzieć nad wejściem do naszej szkoły. Po przeniesieniu PCEUiP na ulicę Jawornicką mieliśmy otrzymać lepsze warunki, a otrzymaliśmy niewykończone piętro, gdzie tynk sypie się na głowy. Ale to nie jest najgorsze.
Ciężkim przeżyciem było nasze spotkanie z lokalnym elementem społeczeństwa. Od dziś pierwsze piętro i parter, są kolejno: Mordorem i Morią naszej szkoły. Nie zapuszczamy się tam sami bez obstawy, a w łazience będziemy wchodzić do kabin przynajmniej parami.
No, ale jak powiedział Dyrektor naszej szkoły: “Należy zachować optymizm”. JASNE! Przecież gorzej być nie może 😉


Posted

in

by

Tags:

Comments

One response to “Porzuczcie wszelką nadzieję…”

  1. Dokładnie tak jak piszesz, aczkolwiek po tym jak pobyłem troche na dębcu moja psychika przywykła do takiego otoczenia. Pamiętaj “Co Cie nie zabije, to Cie wzmoni” Poza tym dopóki Prezes jest z nami, nic nam nie grozi ;]

Leave a Reply